Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Mrowiny - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Biurowiec z parkingiem Piotrowice

Piotrowice(Mrowiny + 15 km)

19 000 000 zł1 566 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 340 m²

Na sprzedaż renomowane przedsiębiorstwo z branży drzewnej, działające nieprzerwanie od blisko 38 lat na rynku krajowym i międzynarodowym. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Ratuszowa

Szczawno-Zdrój(Mrowiny + 25 km)

2 750 000 zł603,92 m² 4 553,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż kamienica usytuowana w centrum uzdrowiskowej części Szczawna-Zdroju. Centralne położenie nieruchomości, ekspozycja okien na główny ciąg komunikacyjny oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Saperów

Świdnica(Mrowiny + 12 km)

66 000 zł19 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany - ul. Saperów! Garaż o powierzchni 19 m2 - wymiary około: 6 m x 2,80 m, wysokość około 2,50 m. W garażu jest prąd. Polecam! Więcej informacji pod numerem   . .

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Marcinowice

Marcinowice(Mrowiny + 11 km)

350 000 zł242 m² 1 446,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:653 m²

Wyjątkowa nieruchomość przy drodze krajowej nr 35 - idealna inwestycja dla Twojego biznesu. Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości komercyjnej położonej w strategicznej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Świdnica

Świdnica(Mrowiny + 12 km)

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Okazja - biznes, pensjonat dla przedsiębiorczych! Opcje oferty: -sprzedaż -zamiana na mniejszy dom w promieniu 20km od Świdnicy lub mieszkanie/a (maksymalnie drugie piętro) w samej Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wałbrzych

Rusinowa,Wałbrzych(Mrowiny + 25 km)

5 500 000 zł5 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Piękny klimatyczny zespół pałacowo -parkowy z 1720 roku znajdujący się na obrzeżach Wałbrzycha w sasiedztwie terenów zielonych. Obiekt składa się z 9 budynków zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wałbrzych

Śródmieście,Wałbrzych(Mrowiny + 25 km)

960 000 zł310 m² 3 096,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż kamienica z mieszkaniami i lokalem użytkowym- centrum Wałbrzycha! Oferta idealna pod inwestycję na lokal użytkowy oraz mieszkania pod sprzedaż lub pod wynajem. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Świebodzice(Mrowiny + 18 km)

999 000 zł1 400 m² 713,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy znajdujący się w Świebodzicach przy ul. Jeleniogórskiej na działce 11 arowej. Nieruchomość składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Świdnica(Mrowiny + 12 km)

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący